משפחה על אופניים

כהורים, אתם וודאי רוצים לתת לילדים שלכם הכול – את כל הכלים שהם זקוקים להם כדי להצליח בעולם ואת כל הדברים מעבר שיאפשרו להם ליהנות מהחיים.

אחד הדברים העיקריים שהורים לילדים צעירים מתחבטים בהם כיום הוא איך לשכנע את הילדים להתנתק מהמחשב והטלוויזיה ולצאת החוצה כדי לחוות את העולם שמחוץ לדלת הבית.

הדרך האידאלית לעשות זאת היא לרשום אותם לחוגים וחוג מוצלח שגם יתמרץ אותם בהמשך החיים לצאת החוצה הוא חוג לימוד רכיבה על אופניים לילדים.
אבל מה קורה כשהילדים לומדים לרכב ואתם נשארים מאחור, בלי היכולת לבלות אתם כי אתם מעולם לא למדתם לרכב על אופניים?

לימוד אופניים לבילוי משפחתי איכותי ומהנה
אם לילדיכם יש חברים שרוכבים על אופניים, הם יוכלו לצאת ולרכוב אתם. אבל זה לא תמיד מתאפשר, לכן האפשרות הנפלאה הזו של לימוד אופניים כדי שהילדים יצאו החוצה, יכירו את העולם וייהנו מפעילות ספורטיבית שלא דורשת הרבה מאמץ הולכת לאיבוד והם חוזרים לשבת בבית כל היום, מול המחשב.

אם רכיבה על אופניים הייתה חלק מחייכם שלכם, כהורים, הייתם יכולים להמשיך ולתמרץ אותם לצאת וליהנות על האופניים ברכיבה משפחתית. אבל אם מעולם לא יצא לכם ללמוד לרכב על אופניים בעצמכם, לא תוכלו לעשות זאת.

לא רק זה, מילא זה שהם מפספסים חוויה מתמרצת של רכיבת אופניים, אתם מפספסים הזדמנות לבלות אתם בפעילות מקרבת ומשפחתית כל כך כמו טיול אופניים לכל המשפחה, רכיבה לפארק קרוב או אפילו נסיעה של כל המשפחה לבילוי בקניון מבלי להצטרך להוציא את הרכב ולהיאבק בפקקים.

הורים יקרים, אם אין לכם בטחון ברכיבה על אופניים, או שאתם רוצים לשפר את המיומנות שאבדה לכם, בואו גם אתם ללמוד לרכב על אופניים ותוכלו לרכב ביחד כמשפחה, ליהנות מהטבע והנוף ומבילוי משפחתי מושלם.

המסלול מחכה גם לכם
לפרטים נוספים וקביעת שיעור צרו קשר
שפי שמחון 052-3461172
מדריך לרכיבה על אופניים לילדים ומבוגרים