שיעורי רולרבליידס למבוגרים

לימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים

כולנו מבינים את החשיבות של פעילות גופנית לבריאות שלנו, לשמירה על המראה וכדי להבטיח איכות חיים לטווח הארוך אבל כאשר אנחנו כבר לא ילדים ויש לנו חיים מובנים ומלאים לגמרי בהתעסקות מתמדת בעבודה ובמשפחה, אנו לא תמיד מוצאים זמן כדי לדאוג לגוף שלנו.

למי יש כוח לקום בבוקר מוקדם ולהגיע לחדש כושר לפני העבודה ולמי יש זמן ללכת לשם בערב, במקום לבלות זמן עם האנשים שאנחנו אוהבים? לרוב האנשים אין, ולכן תחביב ספורטיבי הוא הפתרון האולטימטיבי.

לימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים יאפשר לכם לאמץ ספורט מאתגר ופשוט להתמדה.

היתרונות של רכיבה על רולרבליידס למבוגרים
• רכיבה על רולרבליידס למבוגרים תכניס לחייכם תחביב בריא שמפעיל את כל שרירי הגוף ומאפשר לכם לעשות את הפעילות האירובית היומית שלכם בכיף ומינימום זמן.

• מדובר בפעילות ספורטיבית שניתן לשלב ביומיום בצורה קלה במיוחד – עבור חלקנו רולרבליידס יכול להחליף את הנסיעה באוטובוס או במכונית לעבודה או ממנה, עבור אחרים ניתן לרכב על רולרבליידס כאשר נוסעים לחברים או מחפשים פעילות פנאי לסופי שבוע עם המשפחה.

• לימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים טומן בחובו יתרון נוסף – מדובר בספורט מאתגר ומעניין תמיד כיוון שבכל הזדמנות תוכלו להעלות את רמת הקושי על ידי בחירת דרכים קשות יותר, רכיבות ארוכות יותר או מהירות גבוהה יותר וכך להתאים את הרכיבה לרמת הכושר הגופני המשתנה שלכם.

• לימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים יכול גם לשמש כהכנה מצוינת לפעילות ספורטיבית מורכבת יותר – סקי למשל. אם אתם מתכננים חופשת סקי בקרוב וודאי שמעתם מחברים שאת הימים הראשונים מבלים בלימוד הבסיס עם מדריך צמוד במקום לגלוש בכיף על הרים מושלגים. ניסיון בהשגת שיווי משקל ולימוד תנועות גוף נכונות להחלקה על סקי אפשר לקבל כבר בארץ, על רולרבליידס וכך לקצר משמעותית את זמן הלימוד שיידרש מכם בחו"ל. אם כבר הפחידו אתכם בסיפורים על שרירים תפוסים בסקי ונפילות מרובות, אתם בטח מבינים את החשיבות של הכנת הגוף לחוויית הסקי מבעוד מועד.

• יתרון נוסף של לימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים הוא העלות – מדובר בספורט זול במיוחד. כל שצריך לרכוש זה רולרבליידס, קסדה ומגנים ויש לכם את כל שצריך לשנים רבות של הנאה.

קורס לימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים
בקורס לימוד רכיבה על רולרבליידס למבוגרים מובטח לכם לימוד מהיר של היסודות לרכיבה נכונה בשילוב עם אימון איכותי בהדרכתו של מורה צמוד. שפי שמחון הוא מורה מנוסה ללימוד רכיבה על רולרבליידס וניסיונו מאפשר לו לעזור לכם להתגבר על הקשיים שמתלווים לרכישת מיומנות חדשה ושמירה על יציבות.

כמו כן, בזכות ניסיונו במתן שיעורי רולרבליידס למבוגרים הוא ידע כיצד לכוון ולהתאים את שיטת הלימוד לצרכים שלכם כדי שתתקדמו בקצב טוב ותסיימו את הקורס במהרה כשאתם רוכבים מוכשרים ומוצלחים.

 

המסלול מחכה גם לכם
לפרטים נוספים וקביעת שיעור צרו קשר
שפי שמחון 052-3461172