החלקה על רולבליידס בתל אביב

לימוד רכיבה על רולרבליידס

רכיבה על רולרבליידס הנה פעילות ספורטיבית כיפית ומאתגרת. כמו אופניים, מרכיבה על רולרבליידס ניתן ליהנות בכל גיל – ברגע שלומדים את הטכניקה הנכונה, כל השאר זורם חלק!

למה רולרבליידס?
• פשטות – מדובר בפעילות ספורטיבית זולה שניתן לבצעה כמעט בכל מקום והמאפשרת לעוסקים בה ליהנות כבר מהרגע הראשון: רוכבים מתחילים יכולים ליהנות מהריגוש של החלקה מהירה ורוכבי רולרבליידס מתקדמים יכולים לשלב בהחלקה תרגילים מורכבים שמעלים את רף האתגר כל פעם לרמה חדשה.

• מהירות הלימוד– הטכניקה ללימוד החלקה על רולרבליידס אינה מסובכת ולכן תוך שיעורים ספורים גם אנשים עם בעיות שיווי משקל קשות יצלחו את שלבי הלימוד ויחליקו בלי בעיה.

• בריאות – רכיבה על רולרבליידס, כמה שהיא מהנה, הנה בבסיסה פעילות ספורטיבית המניעה את כל הגוף ולכן יכולה להוות תחליף מוצלח עבור אלו המתקשים להתמיד בחדרי כושר.

• התפתחות הילד – עבור ילדים, הכלים שניתן לרכוש תוך כדי לימוד רכיבה על רולרבליידס יכולים לתרום משמעותית להתפתחות. כלים דוגמת שמירה על שיווי משקל, ניווט, קבלת החלטות תוך כדי תנועה, עצמאות ועוד, יכולים להכין אותם בצורה טובה לעתיד. גם הביטחון העצמי של הילד מקבל חיזוק בזכות ההצלחה להתגבר על הקשיים הראשונים בלימוד רכיבה על רולרבליידס.

• הכנה לסקי – במידה ואתם מעוניינים לצאת לחופשת סקי ולא רוצים לבזבז זמן מיותר ביעד על לימוד יציבות ושיווי משקל, ניתן להתחיל כבר בארץ להתכונן על ידי רכיבה על רולרבליידס. האלמנטים והטכניקה מאוד דומים ושרירי הרגליים הרלוונטיים לסקי מופעלים בשני המקרים כך שבזכות רכיבה על רולרבליידס, הגוף שלכם יהיה מוכן לשלג.

שיעורי רולרבליידס
כמובן שלימוד רכיבה על רולרבליידס ניתן לעשות לבד, אך לעתים, לימוד עצמי עלול להיות כרוך בסיכונים מיותרים, נפילות כואבות ויישום טכניקות מעט מעוותות שקשה להיפטר מהן בהמשך הדרך. מהסיבות הללו לקיחת מספר שיעורים ללימוד נכון של רכיבה על רולרבליידס הוא כל כך כדאי.

בית הספר לרכיבה של שפי שמחון הנו מנוסה מאוד בלימוד רכיבה על אופניים ורולרבליידס. ולו ניסיון רב בלימוד החלקה על רולרבליידס לבני כל הגילאים וכן לבעלי מוגבלויות. במהלך השיעורים תזכו לליווי צמוד ממורה שישמור עליכם מפני נפילות מיותרות ויכין אתכם בצורה אופטימלית לעוד שנים רבות של רכיבת רולרבליידס מהנה, בטוחה וחלקה.

 

המסלול מחכה גם לכם
לפרטים נוספים וקביעת שיעור צרו קשר
שפי שמחון 052-3461172