שיעורי רולר בליידס לילדים

לימוד רכיבה על רולרבליידס לילדים

לימוד רכיבה על רולרבליידס לילדים

לילדים יש הרבה מרץ, הם מלאי שמחת חיים ואדרנלין וכהורים, חשוב לנו לייצר עבורם הזדמנויות לנצל את מצבור הכוח הכמעט אינסופי שלהם בדרכים יעילות וכייפיות. קורס קצר ללימוד רכיבה על רולרבליידס לילדים יאפשר גם לילדים שלכם לרכוש מיומנות חדשה שתוכל בהמשך למלא להם שעות מהיום בפעילות גופנית מהנה ומאתגרת מחוץ לבית.

מה לומדים בקורס לימוד רכיבה על רולרבליידס לילדים?
• בראש ובראשונה לומדים הילדים כיצד לשלוט בשיווי המשקל של גופם. תוך שיעורים ספורים לומדים הילדים איך להתנייד על גלגלים, הם מבינים דרך התנסות כיצד תנועות הגוף השונות שהם עושים משפיעות על שיווי המשקל וכיצד ניתן לכוון את עצמם ולשלוט בתנועות בצורה טובה ונכונה.

• לימוד רכיבה על רולרבליידס לילדים לא רק משפר את היכולות המוטוריות שלהם, הקורס מלמד אותם גם על עצמאות. הם לומדים כיצד לסמוך על עצמם ועל היכולות שלהם, הם מגלים מהי תחושת ההצלחה כאשר משתלטים על מיומנות חדשה ואלה מחזקים את תחושת המסוגלות העצמית שלהם והביטחון העצמי שלהם לטווח הארוך.

ככל שילדים צוברים יותר הצלחות קטנות כאלו בגיל צעיר, הם לומדים דרך ניסיון שכשהם משקיעים, הם מצליחים – בהחלט שיעור חשוב לחיים.

• הילדים לומדים גם על בטיחות בדרכים בקורס לימוד רכיבה על רולרבליידס לילדים – שומעים על הסכנות שברכיבה על מדרכה לצד הכביש ומכירים דרכי התגוננות ושליטה במצבים. בשיעורי רכיבה על רולרבליידס הם לומדים לעומק, תוך התנסות אישית בסביבה בטוחה, כיצד לשים לב לדברים שמתרחשים סביבם ומסיימים את הקורס כשהם מבינים איך להתייחס למכשולים שונים (אנשים, מכוניות ועוד).

• אי אפשר לשכוח את אחד היתרונות הגדולים של רכיבה על רולרבליידס – מדובר בפעילות ספורטיבית מאומצת, כך שברגע שהילד מבין את הבסיס, יש לו לפתע תחביב חדש, בריא וכייפי שיעזור לו לשמור על איכות חיים ועל הבריאות. בזכות קורס רכיבה על רולרבליידס לילדים, ילדים לומדים שלעשות ספורט זה כיף, דבר שבתקווה ילווה אותם לעוד שנים רבות.

לימוד רכיבה על רולרבליידס לילדים בבית הספר לרכיבה של שפי שמחון

הורים רבים מבינים שלא מספיק לרכוש לילד זוג גלגיליות, או רולרבליידס, כי ללמוד לבד זה קשה, אפילו אם אימא ואבא נמצאים שם כדי לעזור ולייצב אותך כשאתה נופל, לעתים צריך משהו מעבר כדי שהתחביב יתפוס תאוצה.

לימוד רכיבה על רולרבליידס לילדים עם מדריך מקצועי מאפשר לילד ללמוד בסביבה מוגנת, דבר שמבטיח שהם ילמדו לרכוב נכון ומהר.

הלימוד המובנה יכניס את הילדים למסגרת שתאפשר להם לשאול שאלות ולבנות לאט את הביטחון שלהם על הרולרבליידס עד שירגישו מוכנים לעשות את זה לבד.

בקורס לימוד רכיבה על רולרבליידס לילדים שפי שמחון שם דגש על תמיכה וסבלנות. הוא משלב שיטות לימוד אפקטיביות שכבר הפכו ילדים רבים לרוכבים מוכשרים, הוא מראה לילדים שניתן ליהנות מפעילות חיובית ובריאה מחוץ לכותלי הבית והוא יכול להיות שם גם בשביל הילד שלכם.

 

המסלול מחכה גם לכם
לפרטים נוספים וקביעת שיעור צרו קשר
שפי שמחון 052-3461172