ללמוד לרכב על אופניים

ללמוד לרכב על אופניים נשמע פשוט בתיאוריה – הרי כל ילד יכול ללמוד לעשות את זה. האמת היא שלילדים יותר קל ללמוד מאשר למבוגרים ולכן אם עברתם את גיל הבית ספר, ואתם רוצים להיכנס לעולם האופניים, על יתרונותיו הרבים, אל תתביישו לבקש עזרה.

למי כדאי ללמוד לרכב על אופניים?

לפעמים נראה שכולם כבר יודעים לרכב על אופניים או שלימוד רכיבת אופניים מיועד רק לילדים קטנים, אבל האמת היא שזה ממש לא נכון.

הדעה לפיה קיים גיל מבוגר מדי בשביל לימוד אופניים איננה נכונה בכלל. חלק מהמבוגרים שאינם יודעים לרכב על אופניים מנעו את האפשרות ללמוד זאת כאשר היו ילדים קטנים, על אחרים אסרו את הרכיבה והיום כאשר הרכיבה הפכה להיות פופולארית חסרה להם המיומנות הזו כחלק מחייהם החברתיים.

בדומה ישנם גם רבים שהיה להם בעבר ניסיון רע ברכיבה על אופניים שגרם להם להימנע מלנסות ללמוד שוב לרכוב והיום הם מפחדים שכבר איחרו את הרכבת.

ויש אחרים שהגיעו למסקנה שאחרי שנים של הוצאה כספית על דלק או מוניות, הגיע הזמן לעבור לכלי תחבורה יעיל יותר כלכלית ובריאותית ולשם כך עליהם ללמוד לרכב על אופניים.

אם אתם מרגישים שנמאס לכם להוציא כסף רב על תחבורה, מעוניינים בפעילות גופנית שניתן לשלב בקלות באורח החיים הלחוץ שלכם, מחפשים תחביב מוצלח לשעות הפנאי בסופי שבוע, או כל דבר אחר, גם לכם כדאי ללמוד לרכב על אופניים.

מהי השיטה הטובה ביותר ללימוד אופניים?

לא משנה אם אתה צעיר או מבוגר, לימוד הרכיבה על האופניים צריך להיעשות בצורה המקצועית ביותר על מנת שתוכל לרכוש מיומנות זו כהלכה. לכן, גם בניגוד לחשיבה של רבים, אין שיטה מסוימות טובה כדי ללמד רכיבה על אופניים. הרכיבה הנה פעולה מורכבת שדורשת מגוון יכולות סנסומוטוריות המשתנות מהאחד לשני, כאשר תנועות שיכולות להיראות פשוטות ממבט חיצוני לאדם אחד הנן מורכבות מאד למי שאמור לבצע אותן.

מסיבות אלו מורה מקצועי ובעל ניסיון במתן שיעורי רכיבה יוכל לזהות את הקשיים האינדיבידואליים הקיימים אצל כל אחד ולהתאים את שיטת הלימוד לאדם. בצורה מותאמת אישית כזו, כל אחד יכול ללמוד לרכב על אופניים.

כאן גם המקום לציין, שכמו בכל דבר אחר, גם ברכיבת אופניים הליך הלמידה מורכב משלבים הבנויים אחד על גבי השני, ולכן, במסגרת 1-5 שיעורי רכיבה על אופניים שנותן מורה מקצועי תוכלו לרכוש את הבסיס הדרוש כדי למצות את מירב הפוטנציאל להנאה הטמון ברכיבה.

המסלול מחכה גם לכם
לפרטים נוספים וקביעת שיעור צרו קשר
שפי שמחון 052-3461172
מדריך לרכיבה על אופניים למבוגרים וילדים