שפי שמחון מורה לאופניים

שיעורי רכיבה על אופניים

רכיבה על אופניים שונה מסוגי ספורט אחרים. לאורך התקופות ובמדינות שונות בעולם היה לאופניים תפקיד חשוב בהקשרים שונים ומגוונים. היום חזרו האופניים לתודעה אחרי תקופה ארוכה שנדחקו לפינה והפכו כבר לתרבות שלמה שסוחפת אחריה את כולם.

אם אינך יודע/ת לרכב, אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד!

לא מעט מבוגרים חוששים לנסות להגשים את חלום הרכיבה בשל קשיים בקואורדינציה ובמוטוריקה שהם לא הצליחו להתגבר עליהם בעבר. אחרים חוששים שבשל העובדה שלא למדו זאת בעבר, אזי פספסו את ההזדמנות ללמוד זאת היום.

ילדים מעצמם היותם סקרנים וגמישים יותר ולכן בדרך כלל קל להם יותר לסגל את הלימוד בצורה מהירה וטבעית.

למידע נוסף אודות לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים לחצו כאן

בואו להגשים חלום!

שיעורי הרכיבה שלנו מתקיימים במתכונת של שיעור פרטי אחד על אחד עם מדריך מקצועי צמוד שרוכב על רולרבליידס לצד התלמיד וזאת כדי להעניק בטחון אמיתי לתלמיד בין אם הוא ילד או מבוגר.

את השיעור הראשון נתחיל בשיחה קצרה ובה הסבר קצר על שמירת שיווי המשקל ברכיבה על אופניים, מיד לאחר מכן נעלה על האופניים ונתחיל לתרגל את מיומנות הרכיבה הבטוחה והנכונה במגרש פתוח ושקט. ברוב המקרים תלמידים מבוגרים וילדים מצליחים לרכוב לבד כבר בשיעור הראשון.

לימוד נוסף אודות לימוד רכיבה על אופניים לילדים לחצו כאן

לאחר מכן נצא לרכיבה בשבילי פארק הירקון ונתרגל:

  • רכיבה נכונה בצד ימין של שביל האופניים
  • פניות ימינה ושמאלה
  • רכיבה בעליות וירידות
  • התחלת רכיבה ועצירה
  • עקיפת רוכבים
  • החלפת הילוכים במהלך הרכיבה

 

כמה שיעורי רכיבה נדרשים

ברוב המקרים תלמידים מבוגרים מסתפקים אצלנו ב כ 3-5 שיעורי רכיבה בעוד שילדים מסתפקים בשיעור אחד עד שלושה. הסיבה העיקרית שבגללה מבוגרים נדרשים לקצת יותר שיעורים מילדים היא הפחד, ולכן המדריך מתמקד בשיפור טכניקת הרכיבה של התלמידים כדי להיפטר מן הפחד אחת ולתמיד.

מיקום השיעורים

נפגשים בספורטק תל אביב הממוקם בפארק הירקון על שדרות רוקח 42, אין צורך להביא ציוד. אנו מספקים אופניים וקסדות לכל התלמידים למהלך כל השיעורים.

מאפשרים גם לכאלו שמעולם לא חשבו שיוכלו, ללמוד לרכוב וליהנות מהיתרונות של שימוש באופניים בחיי היומיום.

שאלו אותי על המסלול האהוב על התלמידים, שנקרא "מסלול הניצחון" המסלול מתחיל בפארק הירקון רוכבים לאורך השביל המוביל לנמל תל אביב וממשיכים עד לחוף גורדון.

המסלול מחכה גם לכם
לפרטים נוספים וקביעת שיעור
חייגו 052-3461172

שפי שמחון 🙂