יפה שהתעקשה להגשים את החלום ללמוד לרכב על אופניים

לכבוד שפי שמחון

הנדון : מכתב תודה והוקרה
לפני כמה חודשים החלטתי להגשים חלום וללמוד לנסוע על אופניים, ניסיונותיו של בעלי ללמדני וכמובן גם של כל החברים לא נחלו הצלחה ולכן החלטתי לפנות למורה שתלמד ואכן פניתי למורה שאכן הייתה מקסימה אבל לא הצלחתי בשום אופן לרכב גם לאחר ארבעה שעורים רק לשנייה אחת בלבד.

למזלי הרב כאשר התכוננתי לשעור הרביעי, כמובן נואשת ועם דימוי עצמי מאוד נמוך שאין סיכוי שאחת כמוני שאפילו מורה פרטית לא הצליחה ללמד אותי, אמרתי אולי אתן סיכוי למורה אחר עם שיטה אחרת התקשרתי לשפי והסברתי לו שאני מצליחה לרכב לשניה לאחר שעה של נסיונות , שפי הסביר לי חד משמעית את לא יודעת לרכב.

למחרת הגעתי אליו עם חוסר אמון משווע והפלא ופלא הוא ביקש ממני לעלות על האופניים ולהתחיל לרכוב. האמת ממש הצחיק אותי ולא להאמין הסתכלתי עליו ופשוט התחלתי לרכוב, עצרתי אחרי כמה דקות ושאלתי אותו מה עשית? הוא ענה לי זאת את.

לסיכום בשני שעורים פשוט הגשמתי חלום ופשוט נסעתי עם סיבובים והכל, הוא פשוט נתן לי בטחון, מלבד זאת אישיות נעימה המקרינה בטחון במיוחד לבחורה בת 44 שמתביישת שהיא פשוט לא יודעת לרכוב על אופניים.

לסיום אני שמחה כ"כ שלא התיאשתי ובחרתי בך כי אם לא הייתי מנסה, לא הייתי עולה עד היום על אופניים והייתי חושבת שזאת משימה בלתי אפשרית.

שפי המקסים תודה רבה – הגשמת לי חלום.

ב ב ר כ ה

יפה אריאלי