החלקה ברולרבליידס

רכיבה על רולרבליידס

רכיבה על רולרבליידס זו חוויה מיוחדת במינה. בפעילות הגופנית הזו ניתן ליהנות מהכיף שבמהירות, מהאדרנלין שזורם במרץ בדם כשהרוח פוגעת בפנים ומדגדגת באוזניים ומהאתגר שבאימוץ כל שרירי הגוף בו זמנית בכדי לנוע באלגנטיות ספורטיבית. בגלל כל אלה קשה שלא לאהוב רכיבה על רולרבליידס. אין שום דבר אחר שמשלב בצורה כל כך מושלמת בין בריאות לאתגר לכיף. וזה מבלי שבכלל התייחסנו ליתרונות של רכיבה על רולרבליידס.

רכיבה על רולרבליידס – יתרונות לילדים ולמבוגרים
בין אם אתם צעירים בגיל או בנפש, חווית הרכיבה על רולרבליידס טומנת בחובה יתרונות רבים עבורכם:

יתרונות לילדים
• השתלבות בחברה היא מיומנות חשובה שילדים צריכים לרכוש על מנת להצליח בחיים ורכיבה על רולרבליידס מאפשרת את זה – יציאה לרכיבה עם חברים הנה בילוי כייפי הכולל תחרותיות וגם השתובבות. זוהי דרך ליהנות עם החברים בפעילות מגבשת.

• שליטה עצמית וביטחון עצמי שניהם קשורים קשר הדוק לרכיבה על רולרבליידס – לימוד רכיבה על רולרבליידס מאפשר לילדים להבין כיצד לשלוט בשיווי המשקל שלהם ואיך תנועות הגוף שהם מבצעים משפיעות על התוצאות בצורה מידית במהלך הרכיבה. דרך רכיבה על רולרבליידס הם לומדים אולי לראשונה בחייהם כיצד להשקיע ולהצליח בלימוד מיומנויות חדשות, דבר שתורם לביטחון העצמי שלהם ולתחושת העצמאות שכל כך חשובה לנו בגיל צעיר.

• ילדים בימינו הנם ברובם ילדי-בית ולא ילדי-חוץ – יושבים שעות מול הטלוויזיה או המחשב וכמעט ולא לוקחים חלק בפעילות גופנית שתעזור להם בעתיד להישאר בריאים. רכיבה על רולרבליידס היא דרך כייפית לשמור על הבריאות ומכאן יתרונה הגדול לילדים.

יתרונות למבוגרים

• כאשר מסיימים צבא ומתחילים את החיים המקצועיים, מבוגרים רבים כבר לא מוצאים זמן להמריץ את הדם ולעשות ספורט. חדר כושר לעתים קצת יקר או רחוק ולא כולם מסוגלים להתמיד בריצות ברחוב או לאורך הים. רכיבה על רולרבליידס ניתן לעשות בכל מקום ובכל זמן ולכן ניתן לשלבה בצורה אופטימלית גם בחייהם של מבוגרים עמוסים במיוחד.

• רבים כבר יודעים שההכנה הכי טובה לסקי היא רולרבליידס. אם גם אתם מתכננים לצאת לטיול סקי, מומלץ להתחיל להתאמן כבר בבית על רולרבליידס ולהכין את השרירים למאמץ כדי שלא ייתפסו כבר ביום הראשון על ההר המושלג.

• רולרבליידס היא פעילות שגם ילדים וגם מבוגרים יכולים ליהנות ממנה מאוד וזה מה שהופך אותה לפעילות חברתית מושלמת לבילוי עם הילדים בסופי שבוע. לא נדרש הרבה – רק זוג רולרבליידס ומצב רוח טוב ומצאתם תעסוקה שתאתגר גם אתכם וגם את הילדים שלכם למשך שעות.

אם גם אתם רוצים ללמוד רכיבה על רולרבליידס, אין דרך טובה מלימוד עם מדריך מקצועי שילווה אתכם בצעדיכם הראשונים על גלגלים ויבטיח שתוך שיעורים ספורים תוכלו להפוך לרוכבים מיומנים ותהיה לכם דרך נפלאה חדשה לנצל את שעות הפנאי בצורה בריאה ומהנה במיוחד.

 

המסלול מחכה גם לכם
לפרטים נוספים וקביעת שיעור צרו קשר
שפי שמחון 052-3461172