לימוד רכיבה על אופניים בהרצליה

רכיבה על אופניים היא פעילות גופנית אירובית ובריאה ששורפת קלוריות, משפרת את שיווי המשקל וכמובן מהנה. תחושת החופש, הרוח בפנים והנושא החברתי הם שמייחדים והופכים אותה לכיף גדול. רכיבה על אופניים יכולה להתאים לכולם, מבוגרים וילדים בכל גיל אשר רוצים ליהנות ולהיות חלק מקהילה רחבה בישראל שהולכת וגדלה בלי הפסקה.

העיר הרצליה מעולה עבור רוכבי האופניים. הפארק החדש המרושת בשבילים מסומנים לאופניים, בנוסף יש את שבילי האופניים שמתחילים בעיר ודרכם ניתן להגיע עד ליפו דרך נמל תל אביב. וכמובן מסלול הpump track שנבנה בפארק ומשמש לשיפור טכניקת הרכיבה עבור רוכבי השטח. כל אלה הופכים את הרצליה לעיר מושלמת עבור רוכבי האופניים. אך מה עושה מי שאינו יודע כיצד לרכוב?
לימוד רכיבה על אופניים למבוגרים וילדים בהרצליה

מבוגרים רבים אינם יודעים כיצד לרכוב על אופניים ומפספסים את אחת החוויות המהנות של החיים, חלקם פשוט מעולם לא למדו ולכן אין להם מושג מאיפה להתחיל, ויש את אלה שניסו ללמוד בילדותם ולא ממש הצליחו. אך האם אלו סיבות מספיק טובות כדי לוותר על החוויה? ממש לא.

כמו כן גם הורים רבים לילדים לא מצליחים ללמד את ילדיהם כיצד לרכוב על אופניים בצורה טובה ובטוחה אך גם לכם הורים יקרים יש פתרון.

בית הספר ללימוד רכיבה על אופניים של שפי שמחון מזמין אתכם לשיעורי רכיבה פרטיים בעיר הרצליה! השיעורים מתקיימים בספורטק ובפארק ומתאימים למבוגרים וילדים שמעולם לא עלו על אופניים וגם לכאלו שניסו ולא הצליחו לרכוב. שפי שמחון פיתח שיטה ייחודית ללימוד רכיבה על אופניים שמוכיחה את עצמה כבר למעלה מ – 8 שנים ומאות תלמידים עברו תחת ידיו.

השיעור מתבצע עם מדריך אישי שרוכב על רולרבליידס לצד התלמיד ומעניק לו תחושת ביטחון תוך כדי הלימוד של הטכניקה.

לתאום שיעור רכיבה בהרצליה