ברוכים הבאים

נעים מאד, שמי שפי שמחון בן 41 ואב לשתי בנות מקסימות, אני מדריך רכיבה על אופניים כבר יותר מ – 10 שנים. במקצועי אני מאמן כושר אישי ומדריך ספינינג.

האופניים תמיד היו חלק בלתי נפרד ממני, עוד כשהייתי ילד והייתי ניגש למקלט של הבניין כדי להוציא את האופניים ולצאת לרכיבה הייתי כולי מתרגש עד לכדי צמרמורת בגוף. גם היום אם אני נכנס למקלט ומריח את ריחו מיד עולה בי התרגשות באופן אוטומטי כתוצאה מזיכרון הילדות של אותו הריח.

איך הכל התחיל…

לפני 8 שנים לימדתי את אימא שלי בת ה-53 לרכוב על אופניים והיא נהנתה מכל רגע, לאחר כשעה צלצל אליי דוד שלי וביקש שאעזור ללמד את בתו כי הוא לא מצליח.

לאחר כשנתיים של לימוד לקוחות מזדמנים החלטתי לפתוח את בית הספר לרכיבה ולתת מענה מקצועי לכל אלו שמבקשים ללמוד לרכוב על אופניים אצלי. בית הספר לרכיבה שלי מקיים את השיעורים בתל אביב במתחם הספורטק הממוקם בפארק הירקון.

אין כמו רכיבה על אופניים

כיום בתור מדריך לרכיבה על אופניים אני יכול להגיד שההישג הכי משמעותי שלי זה העברת הכיף ההתלהבות והפרקטיות שיש ברכיבה על אופניים לתלמידים שלי. אין ספק שהיכולת ללמד רכיבה על אופניים זה סוג של מתנה שאני יכול לתת לאדם שמבקש לעשות זאת. בין אם הוא ילד או מבוגר או בעל מוגבלות.

קהל מאוד מגוון מגיע אלי ללמוד לרכב על אופניים. ילדים החל מגיל 5 ומבוגרים בכל גיל. כמו שכבר ציינתי בעלי מוגבלויות פיזיות וקוגניטיביות גם מגיעים לשיעורי הרכיבה ועושים את זה כמו גדולים.

שפי אופניים